Congres Ambulancezorg: een succes!

Op maandag 7 oktober 2024 vond het V&VN Congres Ambulancezorg plaats. Met het thema ‘Fit voor ons vak’, werd er aandacht besteed aan Mentale Gezondheid. Onder inspirerend voorzitterschap van Damiaan Denys en een prikkelende introductie van David Baden was er volop ruimte voor interactie en discussie. Plenaire sessies afgewisseld met workshops maakten het congres nóg dynamischer!

Reactie van deelnemers:

‘Fijne sprekers, met duidelijk kennis van zaken. Ook ruimte voor humor, erg fijn’
‘Ik vond het een hele inspirerende, leerzame dag! Dank voor de organisatie😊!
‘Écht een heel goede en nuttige dag’

Congresorganisatie:
Staat u op het punt een congres of event te organiseren en kunt u daar de expertise van Excel wel bij gebruiken? Of wil u simpelweg wat meer informatie of een vrijblijvende afspraak maken? Dat kan. Kijk eens op ons portfolio of neem contact met ons op. Ons team staat klaar om u op weg te helpen naar een excellent congres of evenement!

Bekijk onze diensten

Anne de Meulmeester
Oprichter Mindful Health Coaching en spreker op het Stomacongres

Als spreker van een groot congres ben ik geweldig begeleid door de medewerkers van Excel. Zowel in de voorbereiding als op de dag zelf ben ik vriendelijk, persoonlijk en professioneel op weg geholpen.

Igor Tak
Sportfysiotherapeut, Docent en Klinisch onderzoeker

Op 17 januari jl verzorgde ik samen met sportarts Adam Weir een webinar voor de leden van de Vereniging Fysiotherapeuten Betaald Voetbal. We hebben dit samen met Excel voorbereid en ondanks de beperkingen

  • van het vanuit huis presenteren kwam onze duo presentatie met continue afwisselend presenteren goed uit de verf. Dit is iets wat alleen maar kan met professionele ondersteuning. Bedankt.

    Read more
03 februari 2025

Sports Valley Congres 2025

Lees hier meer
12 november 2024

NVA-Fortius Fellowship UK

Lees hier meer
11 oktober 2024

LHOV Lustrumcongres: Feest in de dierentuin

Lees hier meer

Wij werken o.a. voor