NVA Scopiecursus 5 2019

NVA Scopiecursus 5 2019

Een van de belangrijkste doelstellingen van de NVA is het verbreden en verbeteren van kennis en kundigheid van de arthroscopische chirurgie. Sinds geruime tijd worden daarom jaarlijks een drietal cursussen aangeboden door de NVA voor iedere arthroscopisch geïnteresseerde arts. De drie cursussen samen vormen een optimale voorbereiding op het uitvoeren van arthroscopische chirurgie.

Voor ervaren arthroscopisten worden een tweetal cursussen georganiseerd over de laatste ontwikkelingen in de knie en schouder arthroscopie (dit zijn respectievelijk scopie 4 en 5).

Woensdag 18 september 2019 heeft Excel deze cursus georganiseerd in het Skills lab in het Erasmus MC in Rotterdam.

Contact

Wilt u een soortgelijk evenement organiseren? Of zou u wat meer informatie willen over de mogelijkheden? Neem dan gerust contact met ons op of bekijk onze diensten. Wij wisselen graag van gedachten met u!

Bekijk onze diensten

30 juni 2023

Congres in Beeld & Geluid

Lees hier meer
13 september 2023

College Clubartsen Betaald Voetbal

Lees hier meer
10 juli 2023

Hands on arthroscopiecursus

Lees hier meer

Wij werken o.a. voor